VIII edycja największej gry miejskiej w Polsce

Obowiązuje Regulamin gry. Koszt udziału w grze to 10 złotych.

Zasady rozgrywki:

 1. Celem gry jest uzbieranie jak największej ilości punktów otrzymywanych za eliminację indywidualnie przydzielonych celów.
 2. Z dniem rozpoczęcia gry (3 marca 2019r. 20:00), każdy uczestnik staje się potencjalnym "zabójcą" i jednocześnie "celem" dla innego gracza.
 3. Informacje o aktualnych celach znajdą się po zalogowaniu na indywidualnym profilu gracza, który będzie dostępny po starcie gry na jej stronie internetowej.
 4. Eliminacji dokonuje się poprzez fizyczne odnalezienie celu i osobiste dotknięcie jego/jej ramienia białą rękawiczką otrzymaną od organizatorów. Wyeliminowana osoba zobowiązana jest do przekazania poprawnego "Ostatniego Słowa" eliminującemu. "Ostatnie Słowo" niezbędne jest do potwierdzenia wykonania zlecenia i otrzymania nowego celu.
 5. "Ostatnie Słowo" wyeliminowanego celu wprowadza się w odpowiedniej rubryce po zalogowaniu się na indywidualny profil gracza na stronie gry.
 6. Spośród osób, które w ciągu ostatnich siedmiu dni nie zdobyły żadnego punktu, losowane są cztery listy gończe. Pierwsze losowanie nastąpi po 2 tygodniach od startu gry, kolejne będą odbywać się co tydzień (z wyjątkiem tygodnia Wielkanocnego). Listy gończe stają się dodatkowymi celami dla wszystkich uczestników gry i obowiązują przez tydzień od dnia publikacji. W ciągu tego tygodnia każdy ma prawo wyeliminować cel z listu gończego. Eliminacja taka daje dodatkowy punkt, nie daje jednak nowego celu. Jeśli po tygodniu od opublikowania cel nie zostanie wyeliminowany to zostaje usunięty z tego swoistego pręgierza.
 7. Podczas gry, w celu nadania dynamiki rozgrywce, odbywać będą się przetasowania zleceń. Pierwsze nastąpi po 2 tygodniach od startu gry, kolejne będą odbywać się co tydzień.
 8. Gra kończy się 14 kwietnia 2019.
 9. Raz na dobę istnieje możliwość wybronienia się przed ścigającym Cię mafioso, poprzez podniesienie ręki w białej rękawiczce zanim atakujący dotknie Twojego ramienia. Daje to 30 minut nietykalności osobie broniącej się.
 10. W miejscach, w których następuje odbiór pakietów startowych oraz gdzie odbywają się mafijne spotkania (tzw. Stypy) obowiązuje zawieszenie broni oraz nietykalność.
 11. Klasyfikacja końcowa gry opiera się na ilości punktów zdobytych przez każdego z biorących w niej udział graczy. Jeśli dwóch lub więcej graczy będzie posiadać tyle samo punktów to wyżej sklasyfikowany zostanie ten, który zdobył swoje punkty w krótszym czasie (liczy się czas wyeliminowania gracza-celu poprzez wpisanie jego "Ostatniego Słowa" na stronie internetowej gry).

Harmonogram rozgrywki:

WspółpracaPartnerzy

mavmedia.pl